ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

وقت ماجراجویی - فصل ۱ قسمت ۱۷
2010 HD 11 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای همه سنین

درباره سریال:
«وقت ماجراجویی» سریالی انیمیشن، اکشن و ماجرایی محصول کشور آمریکا است که طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ از شبکه «کارتون نت‌ورک» پخش شده است. «پندلتن وارد» نویسنده و انیماتور آمریکایی، خالق این سریال است و بازیگرانی چون «جرمی شادا»، «جان دیماجیو»، «تام کنی»، «هایدن والش»، «الیویا اولسون» و «کنت آزبورن» در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند. سریال «وقت ماجراجویی» تاکنون جوایز متعددی را بدست آورده‌ که از میان آنها می‌توان به جایزه موفقیت در عرصه انیمیشن‌سازی اشاره کرد که در مراسم امی ساعات پربیننده سال ۲۰۱۸ به این سریال اهدا شده‌است. شما می‌توانید به انتخاب خودتان «وقت ماجراجویی» را با دوبله فارسی اختصاصی و زبان اصلی همراه با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید.
داستان قسمت:
پادشاه یخی اعلام می‌کند که نامزد کرده است. آنچه که «فین» و «جیک» را حیرت‌زده می‌کند این است که ظاهراً عروس راضی است. سوال این است که آیا پادشاه یخی، دست از دزدیدن شاهزاده خانم‌ها برمی‌دارد؟


تصاویر