ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت کاملا رایگان محاسبه می گردد

روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان

روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان

2016 HD

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان فیلمی اکشن، ماجرایی و علمی تخیلی محصول سال 2016 کشور آمریکا است. کارگردانی این فیلم بر عهده "گرت ادواردز" بوده است و بازیگرانی چون ""فیلیسیتی جونز"، "دیگو لونا"، "دانی ین"، "مدس میکلسن"، "ریز احمد"، "بن مندلسان" و "فارست ویتاکر" در آن به ایفای نقش پرداخته اند. روگ وان، به زمان پیش از وقوع اتفاقات سری فیلم های جنگ ستارگان می پردازد. این فیلم با بودجه 200 میلیون دلاری ساخته شد و به فروش 1.056 میلیارد دلاری رسید که روگ وان را به دومین فیلم پرفروش سال 2016 تبدیل کرد. این فیلم با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما قرار گرفته است.
داستان فیلم:
شورشیان فکر می کنند در مقابل امپراطوری که ابر اسلحه ای به نام "ستاره مرده" را در اختیار گرفته است، هیچ شانسی ندارند. زمانی که آنها متوجه احتمال وجود ضعفی را در میان نیروهای امپراطوری می شوند، ماموریتی خطرناک برای بدست آوردن "ستاره مرده" را ترتیب می دهند. آینده تمامی کهکشان به موفقیت آنها بستگی دارد.

گویندگان:
افشین زی نوری، حسین عرفانی، نرگس فولادوند، تورج مهرزادیان، ژرژ پطروسی، رضا آفتابی، شایان شامبیاتی، کسری کیانی و آبتین ممدوح – مدیر دوبلاژ: افشین زی نوری – مترجم: یسما ایروانی

شما می توانید نقد و معرفی این فیلم را در بلاگ نماوا بخوانید...


ویدیوهای مرتبط


معرفی فیلم


تصاویر


همچنین تماشا کنید