ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت کاملا رایگان محاسبه می گردد

جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد

جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد

2015 HD

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم :
جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد فیلمی اکشن، ماجرایی و فانتزی محصول سال 2015 کشور امریکا است. کارگردانی این فیلم بر عهده "جی جی ابرامز" سازنده فیلم هایی چون "سوپر 8"، "ماموریت غیر ممکن 3" و "پیشتازان فضا" بوده است. بازیگرانی چون "دیزی ریدلی"، "آدام درایور"، "اسکار ایزاک" و "هریسون فورد" در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این قسمت از جنگ ستارگان با بودجه 306 میلیون دلاری ساخته شد و با فروش 2.067 میلیارد دلاری توانست به پرفروش ترین فیلم آمریکای شمالی تبدیل شود و در رتبه سوم پرفروش ترین فیلم ها در سطح جهانی قرار بگیرد. این فیلم نامزد دریافت 5 جایزه اسکار و 4 جایزه بفتا شده است و موفق به دریافت جایزه بهترین جلوه های ویژه بفتا شد. جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد 32 سال بعد از اولین فیلم این مجموعه اکران شد.
داستان فیلم :
30 سال بعد از شکست "دارت ویدر" و امپراطوری، "ری" از سیاره "جاکو" یک ربات BB-8 را پیدا می کند، این ربات حامل اطلاعاتی است که نشان دهنده محل نگهداری "لوک اسکای واکر" که سالهاست ناپدید شده، می باشد. ری به همراه یکی از اعضای سرکش گارد امپراطوری و دو قاچاقچی ناخواسته وارد نبردی میان نیروهای مقاومت و اعضای سپاه سرسخت نیروهای ویژه می شوند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید