ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

کنستانتین: شهر شیاطین
کنستانتین: شهر شیاطین
2018 HD 83 دقیقه

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


مناسب برای سنین بالای 18 سال

درباره فیلم کنستانتین: شهر شیاطین
کنستانتین: شهر شیاطین، انیمیشنی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا است. کارگردانی این انیمیشن بر عهده داگ مورفی بوده‌ و بازیگرانی چون مت رایان، لورا بیلی، رابین اتکین داونز، ریچل کیمسی، جیم میسکیمن، امیلی اوبرایان، دامیان اوهار و کوین مایکل ریچاردسون در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند.

 

انیمیشن کنستانتین: شهر شیاطین که محصول مشترک کمپانی‌های دی‌سی اینترتینمنت و وارنر برادرز انیمیشن است، براساس ماجراهای شخصیت‌های کتاب‌های مصور دی‌سی ساخته شده‌ و نسخه دیجیتالی آن در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۸ در کشور آمریکا منتشر شده‌است.

 

شما می‌توانید به انتخاب خودتان فیلم کنستانتین: شهر شیاطین را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.


داستان فیلم کنستانتین: شهر شیاطین
تقریباً یک دهه پس از وقوع اشتباهی ناگوار، جان کنستانتین برای باطل کردن یک طلسم شیطانی و نجات دختر چز چندلر از شر یک روح اهریمنی، وارد عمل می‌شود. کنستانتین با کمک گرفتن از نیروهای ماوراء طبیعه سعی می‌کند روح این دختر بیگناه را نجات دهد و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید