ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد

کله گنده‌ ها - فصل ۱ قسمت ۲۰
1396 HD 11 دقیقه

برای تماشای این فیلم و دسترسی به تمامی فیلم های نماوا، وارد شوید


مناسب برای همه سنین

درباره سریال کله گنده‌ ها

کله گنده‌ها سریالی کمدی محصول سال ۱۳۹۶ کشور ایران است. کارگردانی آن بر عهده حسام فرهمندجو بوده و سامان صحیح و فرشید عسگری در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هدف نویسنده و گروه سازنده این پروژه نقد فضای مجازی با رویکردی طنز و با استفاده از سوژه‌های روز خود فضای مجازی است. البته این قصه فضا و جهان مخصوص به خود را دارد.

همان‌طور که در دنیای مجازی شاهد دابسمش‌ها و تکنیک‌های مختلف برای ورود به دنیای اشخاص و فیلم‌ها و حتی دنیای سیاست وجود دارد و در قصه‌ها از افرادی مانند آنجلینا جولی گرفته تا آمیتا باچان و همچنین شخصیت‌های سریال‌ها و فیلم‌های محبوبی چون بازی تاج و تخت و بتمن حضور دارند و در ماجراهای فرشید نقش تعیین کننده دارند.

شایان ذکر است که چنین نگاهی به شکل داستان پردازی و سریال سازی و همچنین خلق چنین دنیایی در دنیای رسانه‌ای ما و حتی جهان تا به حال وجود نداشته و بی‌سابقه است.

داستان سریال کله گنده‌ ها

فرشید و سامان دو جوان آس و پاس هستند که در خانه‌ای اجاره‌ای در قلب تهران زندگی می‌کنند. قصه از جایی آغاز می‌شود که فرشید تصمیم به ازدواج گرفته و می‌خواهد با دختری که مدتی است از طریق اینترنت و در فضای مجازی با او آشنا شده ازدواج کند اما فرشید از آن دختر فقط آی دی اینستاگرامش را می‌داند و...


تصاویر

دیگر قسمت های این سریال:

همچنین تماشا کنید