ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال کله گنده‌ ها

کله گنده‌ها سریالی کمدی محصول سال ۱۳۹۶ کشور ایران است. کارگردانی آن بر عهده حسام فرهمندجو بوده و سامان صحیح و فرشید عسگری در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هدف نویسنده و گروه سازنده این پروژه نقد فضای مجازی با رویکردی طنز و با استفاده از سوژه‌های روز خود فضای مجازی است. البته این قصه فضا و جهان مخصوص به خود را دارد.

همان‌طور که در دنیای مجازی شاهد دابسمش‌ها و تکنیک‌های مختلف برای ورود به دنیای اشخاص و فیلم‌ها و حتی دنیای سیاست وجود دارد و در قصه‌ها از افرادی مانند «آنجلینا جولی» گرفته تا «آمیتا باچان» و همچنین شخصیت‌های سریال‌ها و فیلم‌های محبوبی چون «بازی تاج و تخت» و «بتمن» حضور دارند و در ماجراهای «فرشید» نقش تعیین کننده دارند.

شایان ذکر است که چنین نگاهی به شکل داستان پردازی و سریال سازی و همچنین خلق چنین دنیایی در دنیای رسانه‌ای ما و حتی جهان تا به حال وجود نداشته و بی‌سابقه است.

داستان سریال کله گنده‌ ها

فرشید و سامان دو جوان آس و پاس هستند که در خانه‌ای اجاره‌ای در قلب تهران زندگی می‌کنند. قصه از جایی آغاز می‌شود که فرشید تصمیم به ازدواج گرفته و می‌خواهد با دختری که مدتی است از طریق اینترنت و در فضای مجازی با او آشنا شده ازدواج کند اما فرشید از آن دختر فقط آی دی اینستاگرامش را می‌داند و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید