ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال آقای مرسدس

آقای مرسدس سریالی رازآلود، علمی تخیلی و مهیج، محصول کمپانیهای دیوید ای. کلی پروداکشنز، نومدیکفیلم، تمپل هیل پروداکشنز و سونار اینترتینمنت است که پخش آن از ۹ آگوست ۲۰۱۷ در شبکه آدینس آغاز شده و بازیگرانی چون برندن گلیسون، هری ترداوی، جاستین لوپ، کلی لینچ، هالند تیلور، بریدا وول، مری-لوئیز پارکر و نانسی تراویس در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این سریال که بر اساس مجموعه رمانهای جنایی آقای مرسدس، یابنده نگهبان و پایان نگهبانی به قلم استیون کینگ ساخته شده، نقدهای مثبتی را از سوی بسیاری از منتقدان دریافت کرده‌است.

سریال آقای مرسدس در بیست و سومین دوره مراسم اعطای جوایز ستلایت، برنده یک جایزه شده و در جشنواره‌های مختلف، نامزد کسب جوایز متعددی شده که از میان آنها میتوان به نامزدی دریافت یک جایزه در جشنواره آکادمی فیلمهای علمی تخیلی، فانتزی و ترسناک ۲۰۱۸ اشاره کرد.

شما میتوانید به انتخاب خودتان سریال آقای مرسدس را با زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و یا انگلیسی تماشا کنید.

داستان سریال آقای مرسدس
یک قاتل روانی، سوار بر یک خودروی سرقتی با سرعت به چندین عابر پیاده برخورد می‌کند و عده زیادی از آنها را به کام مرگ می‌کشاند. در پی این جنایت هولناک، کارآگاهی که به تازگی بازنشسته شده، تلاش می‌کند که این قاتل را به دام بیاندازد و...


تصاویر

همچنین تماشا کنید