ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، ایرانسل، آسیاتک، های‎وب، TD-LTE مبین نت ، پیشگامان و داتک کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال:
«مجازات‌گر» سریالی اکشن، ماجرایی و جنایی، محصول کشور آمریکا استکه پخش آن از سال ۲۰۱۷ در شبکه نت‌فلیکس آغاز شده و بازیگرانی چون «جان برنتال»، «امبر رز ریوا»، «بن بارنز»، «جیم ری نیومن»، «کابی فرومر»، «جورجیا ویگهام»، «جیسون آر. مور» و «ابن ماس-بچراک» در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. سریال «مجازات‌گر» که براساس مجموعه کتاب‌های مصور شرکت مارول کامیکس با عنوان «مجازات‌گر» تولید شده‌، در سال ۲۰۱۸ جایزه آکادمی فیلم‌های علمی-تخیلی، فانتزی و ترسناک را بدست آورد. این سریال، در جشنواره‌های مختلف، نامزد دریافت جوایز متعددی شده که از آن جمله می‌توان به نامزدی دریافت جایزه امی ساعات پربیننده سال ۲۰۱۸ اشاره کرد. شایان ذکر است که سریال «مجازات‌گر» در جدول برترین برنامه‌های تلویزیونی وب‌سابت IMDB رتبه ۱۳۸ را به خود اختصاص داده‌است. شما می‌توانید به انتخاب خودتان «مجازات‌گر» را با دوبله فارسی اختصاصی و زبان اصلی همراه با زیرنویس فارسی و انگلیسی تماشا کنید.

خلاصه داستان 

سریال «مجازات‌گر» که براساس مجموعه کتاب‌های مصور شرکت مارول کامیکس با عنوان «مجازات‌گر» تولید شده‌، در سال ۲۰۱۸ جایزه آکادمی فیلم‌های علمی-تخیلی، فانتزی و ترسناک را بدست آورد.

شما می توانید نقد و معرفی این سریال را در بلاگ نماوا بخوانید...


تصاویر

همچنین تماشا کنید