ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین شاتل، آسیاتک، های‎وب، پیشگامان و TD-LTE مبین نت تا پایان سال ۱۳۹۶ کاملا رایگان محاسبه می گردد

ممنون از اینکه بازی کردید

ممنون از اینکه بازی کردید

2016 HD

پخش این فیلم تنها برای کاربران داخل کشور ایران امکان‎پذیر است در صورتی که داخل ایران هستید و از انواع VPN استفاده می‎کنید، لطفا ارتباط VPN خود را قطع کنید.


درباره فیلم:
«ممنون ازاینکه بازی کردید» فیلمی مستند ساخته «مالیکا زوهالی- وورال» و «دیوید اوسیت» است که داستان تکان دهنده ساخت بازی «That Dragon, Cancer» را روایت می‌کند. بازی‌ای که بر اساس اتفاقات زندگی «رایان»، «ایمی» و پسر مبتلا به سرطان‌ آن‌ها، «جوئل» ساخته شده است. «ممنون از اینکه بازی کردید» بار‌ها از سوی منتقدین مورد تقدیر قرار گرفت و نشریه «Unwinnable» آن را «مهم‌ترین فیلم ساخته شده با محور بازی‌های کامپیوتری» لقب داد. بازی «That Dragon, Cancer» نیز بعد از عرضه توانست لقب «تاثیر گذارترین بازی سال ۲۰۱۶» را در رویداد TGA 2016 ازآن خود کند. این مستند زیبا و تأثیرگذار با دوبله فارسی اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

داستان فیلم:
«رایان» سازنده بازی‌های کامپیوتری است و زمانی که پی می‌برد «جوئل»، پسر کوچک‌تر او مبتلا به سرطان شده، به همراه همسرش «ایمی» تصمیم می‌گیرند تا یک بازی کامپیوتری بر اساس زندگی احساسی و پر فراز و نشیب فرزندشان بسازند. نتیجه تلاش‌های آن‌ها بازی «That Dragon, Cancer» بود. تجربه‌ای تکان‌دهنده و هنرمندانه که دنیای پیچیده و پر از غم و اندوره «جوئل» را روایت می‌کند.


تصاویر


همچنین تماشا کنید