درباره نویسنده

مدیسا مهراب پور

مدیسا مهراب پور

دانشجوی سینما دانشگاه سوره، منتقد سایت كافه سینما، روزنامه جام جم. مهمتر از همه اینها اما من هم مثل جولز داستان‌های عامه‌پسند سعی می‌كنم آدم بهتری باشم.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. 4
  Avatar

  بهراد

  با سلام و خسته نباشید به عوامل سایت و مردم خوب و محترمی که مطالب رو میخونن.

  هیچ سخن سنگینی در مقابل این مدل نقدهای بسیار سطحی و شخصی نمیشه آورد جز چند کلمه.

  بنظرم شخص منتقد و نویسنده ی این مطلب قبل از هرچیز باید چندتا فیلم ببینه که جوری نقد نکنه که پر از حسادت باشه.
  فیلم ۳۶۰ درجه با بازی های فوق فاجعه و داستان آبکی و کاملا مشخص از ابتدای فیلم سند کافی برای این هست که فیلم سوفی و دیوانه آنقدر که نوشته شد بد نباشد.
  من فیلمهایی از قبیل پل چوبی رو قبول دارم که نقض آشکار حقوق مخاطب و پس زمینه ای چندش آور دارد امــا فیلم سوفی و دیوانه به دور از بشدت خسته کننده بودن نیمه ابتدایی فیلم و نشان دادن علاقه ای بی مفهوم مابین صوفی و امیر، فیلم نسبتا خوبی بود، حداقل بواسطه بازی خوب بازیگر تازه کار نقش اول زن و بازی خوب بازیگر کهنه کار نقش اول مرد.
  به نسبت بسیاری فیلمهای دیگر اصلا قابل پیش بینی به راحتی گفته منتقد عزیز نبود و اتفاقا تنها برای بازی خوب بازیگر صوفی هم که شده میشه فیلم قابل قبولی دونست.

  منتقد موفق منتقدیست که تمام گفته های معتبر و راست و درست خود را در حاشیه نظر شخصی و مغرضانه ازبین نبرد.

  پاسخ
 2. 3
  Avatar

  غزل

  چقدر مغرضانه نوشتین واقعا تأسف داره جایی که مردم برای اطلاعات بیشتر راجع به فیلم مطلبی رو میخونن نباید سلیقه شخصیتون رو دخالت بدین

  پاسخ
 3. 2
  Avatar

  مهسا

  نقد مسخره ای بود و سراسر با قصدو غرض….

  پاسخ
 4. 1
  Avatar

  شیما

  وای چقدر حال منتقدین ما خراب است چرت و پرت میگن این فیلم نامبر وان نبود ولی خوب و جذاب بود تنها ایرادی که میشه به فیلم گرفت طرح عشق بین دهه پنجاه با دهه هفتاد بود که البته با توجه به وضعیت هر دو طرف قابل قبول میشد و هر دو بازیگر خوب بودند بخصوص به آفرید که برای اولین بازی خیلی هم عالی بود و انرژی و جذابیتش موتور فیلم محسوب میشد من آینده خیلی خوبی براش میبینم به کارگردان خسته نباشید میگم و ممنون بابت فیلم پر احساسشون در این روزگار بی احساسی

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما