درباره نویسنده

مدیسا مهراب پور

مدیسا مهراب پور

دانشجوی سینما دانشگاه سوره، منتقد سایت كافه سینما، روزنامه جام جم. مهمتر از همه اینها اما من هم مثل جولز داستان‌های عامه‌پسند سعی می‌كنم آدم بهتری باشم.

مطالب مرتبط

1 دیدگاه

 1. 1
  Avatar

  ماهان

  بعد از دیدن این فیلم به همراه خانواده ام، در موقع برگشت در ماشین هیچ کس حرفی نزد و ساعتها همه بهت زده بودیم. تمامی حرفهای رکیک و زشتی که شاید تا آخر عمر در کنار خانواده نمی شنیدیم این فیلم در عرض کمتر از ۱۰۰ دقیقه همه را گفت. شاید تا ماهها جرات نکنم هیچ فیلمی را در سینما ببینم. این فیلم می تواند به سینمای ایران لطمه زند. وظیفه سایر هنرمندان و کارگردانان است که از آن شکایت کنند. تصمیم دارم از این فیلم شکایت کنم. از اینکه چگونه اجازه اکران گرفته. چرا به مردم توضیح داده نشده است که این فیلم مستهجن لااقل برای سن زیر ۱۸ سال مناسب نیست که البته به نظر من برای هیچ سنی مناسب نیست. چرا با حیله و تبلیغات و استفاده از نام بازیگران معروف مردم را به سالنها می کشانند در حالی که آنها کاراکتر اصلی نیستند و چند دقیقه بیشتر نقش (آنهم نقش تکراری و کلیشه ای) ندارند
  وظیفه قاضات دادگاه است که نظرات مردم را بررسی کنند و به عنوان مدعی عموم مردم از عوامل فیلم شکایت کنند. اگر جلوی این فیلم گرفته نشود بزودی شاهد فیلم های مستهجن تر خواهیم بود که حاضرند بخاطر فروش فیلم دست به هر کاری بزنند.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما