درباره نویسنده

ساناز رمضانی

ساناز رمضانی

لیسانس اقتصاد و فوق الیسانس سینما. ازبچگی با سینما یادگرفتم تنهایی مو جشن بگیرم و تو دنیای آدمهای فیلمها غرق بشم. یه جایی دیگه فقط فیلم دیدن کافی نبود. این شد که مسیرمو عوض کردم و تصمیم گرفتم تخصصی سینما رو بشناسم. چرخش روزگار هم انقدر مهربون بود که منو به گروه نماوا اضافه کنه.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. 4
  Avatar
 2. 3
  Avatar

  خشایار

  خانم رمضانی متن زیبایی نوشته اند. فرمون خان و قهرمانان فیلمهای فارسی چه خوب در دل مردم نشسته اند که حتی بعد از چهل سال سانسور ناگهان همه را برای ادای احترام به خیابان میکشند. ظاهرا نبودند ولی انگار همیشه در کنار ما بوده اند. جای خالیشان را بعد از رفتنشان بیشتر حس میکنیم.
  قدر هنرمندان و شخصیتهای تاثیر گذار کشور را بیشتر بدانیم. ناصرخان رفت ولی هنوز هستند کسانیکه اگر بروند جایشان دیگر پر نمیشود.

  پاسخ
 3. 2
  Avatar

  آرزو

  روحش شاد .
  با فیلمهاش خاطره داریم ما دهه پنجاهیا.

  ممنون نماوا

  پاسخ
 4. 1
  Avatar

  MHM

  نوشته اید: “همان فیلمفارسی‌ها که اگر نخواهند مخاطبانش را دسته‌بندی کنند و بررسی بیولوژیک و ژنتیکی انجام دهند، جوانانی تربیت کرد که از ظالم نترسند و برای حق خود فریاد بکشند، سینمایی که جوانانی تربیت کرد که با دیدن دلاوری‌های قهرمانان روی پرده، خودشان قهرمان سرزمینشان شدند و بی‌باک پا روی مین گذاشتند و یک‌راست رفتند وسط جبهه دشمن، آخر می‌دانستند قهرمانی یعنی چه.”

  به نظر شما از این مسخره تر هم می شد رشادت و دلاوری شهدا رو که نتیجه ایمان اونها به خدا و اعتقادشون به راه امام حسین بود به پای فیلم فارسی ها گذاشت؟

  لطفا برای تعریف از این سینما از چیزهای دیگه مایه بگذارید.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما