درباره نویسنده

مدیسا مهراب پور

مدیسا مهراب پور

دانشجوی سینما دانشگاه سوره، منتقد سایت كافه سینما، روزنامه جام جم. مهمتر از همه اینها اما من هم مثل جولز داستان‌های عامه‌پسند سعی می‌كنم آدم بهتری باشم.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه

 1. 4
  Avatar

  کاربر

  تحلیل فیلم خارجی یکی از سخت ترین کارها می باشد. ما براحتی در مورد هر فیلم نظرات خود را بیان میکنیم اما مگر می شود در مورد یک فیلم بدون اینکه اطلاعی از چگونگی ساخت فیلم داشت همینجوری نظر بدیم ….
  به نظرم این فیلم را باید چند بار دید و در مورد آن بعد نظر داد.

  پاسخ
 2. 3
  Avatar

  حسام

  از مزخرف هم بدتر واقعا متاسفم واسه سازنده های همچین فیلمی مزخرررررررففففففف

  پاسخ
 3. 2
  Avatar

  مهدیار

  نمیدونم چرا در مقاله ی که برای آقای جوان نوشتید نظر بسته بود!!اصلا هم مهم نیست،فقط چند نکته، تواین دوره زمونه ای که دولت به مردم دروغ میگه و به وعدهاش عمل نمیکنه برای مردم ما خیلی سخته ببینن کسی که ازخودشون میدیدن، بخواد حرف و عملش یکی نباشه،فکرنکنم به توانایی رفتن یا نرفتن کسی ربط داشته باشه مردم از دروغ و ریاکاری بدشون میاد در عدالتی برابر !!باید گفته بشه پزشک و مهندس …چقدر تریبون مملکت رو دراختیار دارنو از عقایدشون برای مردم حرف میزنن و به اصطلاح محبوب مردم میشن،با حرفهای که به زبان آوردن؛ سطحی نگری در این نوع برخورد باعث شده وضع مملکت ما چنین بشه،چرا اشخاصی که محبوب این مردم هستن،خواسته های ملت رو پیاده نمیکنن و در عوض به دروغ و ریا کاری پشت دولت هستن،نه اینها ربطی به موقعیت من نوعی نداره که بتونم برم ..مردم ما از این همه دورویی آستانه تحملش تموم شده

  پاسخ
  1. 2.1
   Avatar

   Mah

   خوشبختانه نظرمو در همون مطلب تونستم بزارم،اینطور بهتر شد.عذرخواهی میکنم از دوستانی که نظر بی ربط رو میخونن

   پاسخ
 4. 1
  Avatar

  محمد توکلی

  خب بنظرم جهان فیلم برخلاف صحبتهای شما داشت چیز دیگری را بررسی می کرد و اون چیزی بود به نام شهود این رو می شه از همون اول فیلم دید ارام ارام نزدیک شدن به پاتیا که از نظر ما به عنوان شهوتخونه اسیا یا حداقل جایی که می تونه ازادی جنسی داشته باشی معرف شده داستان درباره ی دو مرد مذهبی که اعتقادشون و باورشون محکم نیست اما ترس از گناه هم دارند. خانم یایا شهوت اوناهاست که در همه جا ظاهر می شه با هر تیپ و شخصیتی مثلا در ابتدای فیلم هر کدوم از دو کارکتر یکی را به شکل یایا می بینند یا اینکه تو ماشین جفتشون ی مردم چاق خانم یایا می بینند.این شهوت در فکر اونها به شکلی می خواد نفوذ کنه و ما درگیرهای احمقانه انها را با شهود می بینیم. شما اعتقاد داری چرا باید باور شلی داشته باشی و خودت در موقعیتی قرار بدی که هتلدار متعجب بشه و در اخر از شما بپرسه که تایلند این همه زیبایی و جذابیت داره؟چرا ازش استفاده نکردید؟
  این فیلم در ادامه کارها روانشناختی کاهانیه که که شهوت رو به شکل زیبایی نشان می دهد که اگر از در تو نیاید از پنجره می یاد، حتی به شکل متلک از سمت زنهاشون که برید کیف کنید اینقدر مثبت نباشید!!! این فیلم میل به گناه رو خوب نشون می ده و برای این امر سراغ دو ادم مذهبی و باغیرت رفته

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما