درباره نویسنده

ساناز رمضانی

ساناز رمضانی

لیسانس اقتصاد و فوق الیسانس سینما. ازبچگی با سینما یادگرفتم تنهایی مو جشن بگیرم و تو دنیای آدمهای فیلمها غرق بشم. یه جایی دیگه فقط فیلم دیدن کافی نبود. این شد که مسیرمو عوض کردم و تصمیم گرفتم تخصصی سینما رو بشناسم. چرخش روزگار هم انقدر مهربون بود که منو به گروه نماوا اضافه کنه.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. 2
  Avatar

  رامبد جوان

  تناقضی در این نقد دیده میشه…
  منتقد در جایی گفته که ((حاتمی کیا اکشنی ساخته که قابل باور است..)) اما در جای دیگری گفته است که ((به وقت شام چالشی برای بیننده هم هست که آیا مدهوش این همه هنر نمایی پایان فیلم شودیابه مانند کارگردان برای اولین بار در مواجهه با اثری از حاتمی کیا، در میانه بیستد و نه قهرمان فیلم را باور کند و نه پروازش را.)) بالاخره قابل باور است یا خیر !!!؟
  نتکه بعدی این که چرا اینقدر جناب منتقد دنبال این است که بگوید ((حاتمی کیا در پاسخ به سوالی که خودش مطرح کرده الکن به نظر می آید )) ؟ تکرار این جمله با الفاظ گوناگون هر خواننده ای را اذیت نمی کند؟؟

  پاسخ
 2. 1
  Avatar

  جواد

  معمولا موضع‌گیری رسانه‌ها در برابر آثار حاتمی‌کیا سیاسیه. رسانه‌های همسو با او از کارهایش شاهکار می‌سازند و رسانه‌های منتقدش، به صورت کامل تخریب می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی که در این متن دیده می‌شود، بی‌طرفیه

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما