درباره نویسنده

هستی علیزاده نوری

هستی علیزاده نوری

به سینما و حواشی سینما از بچگی علاقمند بوده‌ام؛ شاید بعضی وقتها بیشتر از خود فیلم. لیسانس جامعه شناسی‌ام رو از دانشگاه الزهرا اخذ کردم و درسهای مورد علاقه ام جامعه شناسی هنر و ادبیات بودند. فوق لیسانس مدیریت بین الملل را هم از دانشگاه Kings College London گرفته‌ام. درحال حاضر به غیر از تدریس، همکاری با بلاگ نماوا را به عنوان مترجم آغاز نموده‌ام.

مطالب مرتبط

3 دیدگاه

 1. 2
  Avatar

  noname

  اینطور به نظر می رسه فیلم اول بیگانه (۱۹۷۹) ادامه بیگانه: پیمان هست. فقط چرا اسم روبات تو فیلم اول “اش” هست.

  پاسخ
 2. 1
  Avatar

  احسان

  دیوید در گفت و گو با والتر در فیلم بیگانه:پیمان گفت که از الیزابت شاو خوشش اومده(عاشقش شده) همچنین گفت که بدنبال خلق موجود و نژادی است که کامل باشن.باتوجه به عشق دیوید به دکترشاو و اهداف آینده دیوید و سرنوشت نامشخص شاو پیش بینی شده که الیزابت شاو در قسمت بعدی این مجموعه که بیگانه:هشیاری نام دارد در جسمی جاودان خلق شده توسط دیوید حظور داشته باشد.
  نظر شما چیست؟ باتوجه به قسمت های ۱و۲و۳و۴این مجموعه چند صد سال گذشته ینی در طی این مدت دیوید چه میکرده؟(حالا برگردیم به چند قرن قبل) دیوید در طی این ده سال چه میکرد؟هدف بعدی دیوید چیست؟با سفینه ای که در اختیار دارد کجا میرود؟سرنوشت نهایی مهندسین چه شد؟دکتر شاو کجاست؟مهندسین در رابطه با کشتار بی رحمانه مردمشان توسط دیوید چه پاسخی خواهند داشت؟و…
  جناب ادمین و دیگر حضرات برجسته نظر شما چیست؟

  پاسخ
  1. 1.1
   Avatar

   صالح

   من به شخصه نظری ندارم.اما اگر اقای اسکات صلاح بدونه تو قسمت های بعدی جواب تمام سوالات خودمون رو خواهیم گرفت…

   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به وبسایت نماوا است. تماشای فیلم تماس با ما